امروز : پنجشنبه, 09 مرداد 1393 / 4 شوّال 1435 / Thursday 31 July 2014
چیدمان ایرکس شانو


دنیای مبل ترکیه در بازار پاسارگاد واقع در یافت آباد

دنیای مبل ترکیه ،دوم آبان ماه با حضور سفیر ترکیه به صورت رسمی افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت. در این گالری که وسعتی بیش از دو هزار متر مربع دارد، محصولات چهار شرکت ترکیه‌ای به خریداران ایرانی ارائه می‌شود. دكوراسيون این گالری حدود دو ماه و نیم به طول انجامید و در حال حاضر در آن شش برند( PANELLO,TAC,YAGMUR,  GULDiKER، SEVEN ،ORJINAL) ارئه می شود.  
بر اساس هدف‌گذاری صورت گرفته، تعداد برندهاي نمايش داده شده در اين گالري به 10 مارك معروف و در واقع بهترين‌هاي كشور تركيه افزايش خواهد يافت.
دنياي مبل تركيه همگام با سيستم موجود در تركيه سرويس انتخابي مشتري را در محل به‌صورت رايگان حمل، مونتاژ و چيدمان مي‌كند. به بهانه افتتاح این گالری، به سراغ مديريت دنیای مبل ترکیه رفتیم تا در خصوص فعالیت‌های آنها در زمینه صنعت مبلمان به گفتگو بنشینیم.
ايشان با بيان اينكه اين شركت دو سال پیش با مارک YAGMUR ترکیه وارد بازار مبل ایران واقع در یافت آباد شد، استقبال مردم را دليلي براي تصمیم به وارد کردن مارک‌های دیگر و نیز ایجاد شعبه‌های بعدي عنوان كرد.
زيبايي، كيفيت بالا و قيمت مناسب ظاهر شکیل و زیبا، کیفیت و قیمت مناسب، سه نکته اصلي براي خريد لوازم منزل است و شركت‌هاي مختلف مبلمان تركيه سعي دارند اين سه نكته را در ارائه مدل‌هاي خود لحاظ كنند. البته دليل استقبال بسيار زياد مردم ایران از مبل‌های ترکیه، پيشرفت چشمگير صنعت مبلمان و چوب در ترکیه است، چنانكه در حال حاضر مبلمان و سایر صنایع چوبی ترکیه به بیش از 40 کشور دنیا از جمله آمریکا و کشورهای اروپایی صادر می‌شود که این امر حاکی از کیفیت و قابل قبول بودن محصولات آنهاست. در حال حاضر سه شعبه فروش مبلمان ترکیه در بازار مبل یافت آباد و 16 شعبه در شهرهاي مختلف ایران فعال است. وي اظهار اميدواري مي‌كند روزی برسد که تولید کنندگان داخلی با الهام از صنایع مبلمان و چوب ترکیه به علم تولید مبلمان با کیفیت بيشتر دست یابند تا به جای واردات مبل که هزینه‌های گمرکی بسیاری را تحمیل می‌کند، فروشندگان راغب به فروش مبلمان ایرانی باشند.

نظرات (5)

...
عکسا رو بیشتر و با قیمت کنار هر عکس . که اگه پسند بشه بیایم خرید smilies/wink.gif
رویا Roya , اكتبر 23, 2009
...
سلام اگر مبلی را بخریم برایشهرستان هم ارسال رایگان دارین؟
سارا , دسامبر 10, 2009
...
عکس های بیشتر با قیمت مناسب ترsmilies/shocked.gif
مهسا , ژانویه 08, 2012
...
لطفا عکس مبلمان و دکورو میز ناهار خوری
شادی عبیری , فوریه 01, 2012
...
لطفا کاتالوگ بفرستین برا شهرستان
sajad , سپتامبر 17, 2012

نوشتن نظر

کوچکتر | بزرگتر
security image
کارکترهای نشان داده شده را بنویسید

busy