امروز : چهارشنبه, 08 مرداد 1393 / 3 شوّال 1435 / Wednesday 30 July 2014


راهنماي خريد – كاغذ ديواري

كاغذ ديواريپيش از هر گونه اقدام براي خريد كاغذ ديواري، ابتدا بايد محيطي را كه مي خواهيد كاغذ ديواري كنيد، معين نماييد. سپس اندازه ديوارها كه شامل طول و عرض مي باشد را اندازه گيري كنيد. پس از آن مناطقي را كه كاغذ ديواري نمي شوند مانند: در، پنجره و كمد را اندازه گيري نموده و از محاسبات خود كم كنيد. از سوي ديگر بايد اندازه ديوار تا هر بخش را نيز بدانيد. به اين منظور يكبار كل ديوار را اندازه گيري كنيد و بار ديگر از گوشه ديوار تا در و يا كمد را اندازه گرفته و يادداشت نماييد.


متراژ رل كاغذ ديواري مورد نظر خود را محاسبه نماييد و تخمين بزنيد كه براي پوشاندن ديوارها به چند رل كاغذ ديواري نياز داريد. هنگاميكه به منظور خريد روانه بازار مي شويد حتماً اندازه ها و پلاني از اتاق مورد نظر را تهيه نموده و با خود همراه شته باشيد. از فروشنده سوال كنيد كه به چه ميزان كاغذ ديواري نياز داريد و مقدار پيشنهادي او را با آنچه خودتان پيشتر محاسبه كرده بوديد، مقايسه كنيد. با توجه به قيمت هاي مختلف طرح دلخواه خود را انتخاب نماييد و اگر قصد خريد چند رل از يك نوع طرح خاص را داريد مطمئن شويد كه طرح هاي آنها يكسان است

توصيه ما به شما اين است كه يك رل بيش از آنچه لازم داريد خريداري كنيد تا در صورت اشتباه در اندازه گيري و يا استعمال كاغذ ديواري به دردسر نيفتيد. پيدا كردن رلي مشابه آنچه قبلاً خريده ايد اغلب كار ساده اي نخواهد بود.

پيش از شروع به كار و چسباندن كاغذ ديواري دستورالعمل شركت سازنده را به خوبي مطالعه نماييد تا از مراحل سفارش، قيمت، گارانتي و روش چسباندن و چسب مورد استفاده به خوبي با خبر شويد و مرحله به مرحله با دستورالعمل استعمال پيش برويد.

نظرات (3)

راهنمایی
با سلام
من میخوام برچسب دیواری با طرح های مختلف برای اتاق خوابم بخرم ولی نمی دانم آیا در ایران موجود است یا خیر نمونه ان را برایتان در لینک زیر فرستاده ام
http://id-wall.com/images/large/160806_a.jpg
farnoosh , ژوئیه 08, 2009
...
با سلام وخسته نباشی :
بنده یکی از همکارانتان در شهرستان هستم وبا محصولات آلکو وdc fixآشنایی کامل دارم خواستم اگر بشه با شما همکاری داشته باشم وهمچنین لیست قیمتها را برایم ایمیل کنید ممنون میشم .


با تشکر از شما وهمکارانتان
esmaeili , اكتبر 25, 2009
...
سلام.من می خواستم بدونم برای مبلمان قرمز مشکی چه رنگ کاغذ دیواری ماسب است
کسری , نوامبر 21, 2009

نوشتن نظر

کوچکتر | بزرگتر
security image
کارکترهای نشان داده شده را بنویسید

busy