امروز : چهارشنبه, 01 مرداد 1393 / 26 رمضان 1435 / Wednesday 23 July 2014


مگنت هاي تزئيني


با استفاده از مگنت هاي تزئيني مي توانيد فضاي آشپزخانه و به ويژه يخچال خود را زيبا كنيد. با بكاربردن مگنت هاي تزئيني دست سازي كه طرز تهيه آن را در اين قسمت به شما آموزش مي دهيم مي توانيد تصاوير زيبايي از عكس هاي خانوادگي تان را روي يخچال و ساير سطوح فلزي نصب كنيد. مگنت هاي تزئيني هم زيبا هستند و هم مي توانيد آنها را به دوستان و همسايگان هديه دهيد.

مواد لازم:

- تيله
- مقوا
- چسب دكوپاژ‍
- سريش
- قيچي


با استفاده از يك برگ مقوا تكه هاي گردي به اندازه ي سطح مقطع تيله را روي آن در بياوريد. به آرامي يك روي مقوا را با چسب دكوپاژ بپوشانيد و آنرا به تيله وصل كنيد؛ با انگشت خود ضربه هاي آرامي را به مقوا بزنيد تا بهتر به تيله بچسبد و اگر هوايي در زير آن وجود دارد، خارج شود. 3 الي 5 دقيقه صبر كنيد تا چسب كاملاً خشك شود.
يك تكه آهن رباي كوچك انتخاب كنيد. دقت داشته باشيد كه آهن ربا كوچكتر از سطح مقطع تيله باشد. اگر از آهن رباهايي كه داراي لايه هاي چسبي هستند استفاده كنيد كارتان راحتتر مي شود. با جدا كردن برچسب به راحتي مي توانيد آنرا به مقواي روي تيله بچسبانيد. در غير اينصورت مي توايند از سريش براي چسباندن آن استفاده كنيد.
پيش از استفاده از تزئيني خود اجازه دهيد تا آهن ربا كاملاً به تكه ي مقوايي بچسبد و خشك شود. حالا مي توانيد آن را به يخچال و يا هر وسيله ي آهني ديگر وصل كنيد.

نظرات (1)

...
عالی بودsmilies/wink.gif
جووووووووووووووووون , مارس 02, 2012

نوشتن نظر

کوچکتر | بزرگتر
security image
کارکترهای نشان داده شده را بنویسید

busy