امروز : پنجشنبه, 02 مرداد 1393 / 27 رمضان 1435 / Thursday 24 July 2014


چگونه اتاق خواب را با رنگ سبز لیمویی دکوراسیون کنیم؟سبز ليمويي نوعي سبز روشن است اين رنگ رنگي پر جنب و جوش و شاد است و زماني كه در فضايي استفاده مي شود احساس تازگي و سبكي مي دهد. براي داشتن اين رنگ زيبا در دكوراسيون اتاق خواب به بهترين نحو لازم است مراحل تكميلي را انجام دهيد كه ما شما را با اين مراحل در اين مطلب آشنا مي سازيم.

1.    جلوه دیوارهاي سبز رنگ اتاق خواب خود را با رنگ هاي خنثي تر تكميل نماييد. شما می توانید از رنگهای: کرم ، سفید ، قهوه ای مایل به زرد یا زرد کم رنگ در كنار رنگ سبز ديوار ها استفاده نماييد و طراوت و چالاکی از سبز روشن را به تعادل برسانيد. استفاده از رنگي مانند نارنجي نيز مي تواند جلوه زيبايي به ديوارهاي سبز رنگ اتاق شما بدهد.

2.    استفاده از نور طبیعی در دكوراسيون سبز رنگ اتاق بسيار لازم و حياتي است زيرا اگر نور اتاق كم باشد سبز ليمويي اتاق شما ممكن است به سبز  نخودي مايل شود و جلوه دلخواه شما را نداشته باشد. استفاده از پرده های پارچه ظریف و نازك  براي پنجره ها اجازه می دهد تا در نور طبیعی راحت تر به داخل اتاق راه يابد و به همراه نور پردازي مصنوعي تكميل گردد.

3.     صرف نظر از چه سبک دکور ترجیحا از وسايلي از جنس شیشه شفاف و وسايل آينه اي در اتاق خوابي به رنگ سبز ليمويي استفاده كنيد زيرا اين كار مي تواند فضا را درخشان تر نمايد.

4.    ديوار اصلي اتاق خواب خود را برجسته سازيد. اصولا در اتاق خواب ديوار پشت تخت ديوار اصلي اتاق است زماني كه براي رنگ ديوار از رنگ سبز استفاده مي كنيد مي توانيد زيبايي جلوه اين رنگ را چندين برابر كنيد و يكي از راه ها براي اينکار برجسته سازي ديوار كانوني(اصلي ) اتاق خواب اجراي هنر پتينه روي زمنيه سبز رنگ آن ديوار است.

5.    تا مي توانيد از عناصر و متريال هاي طبيعي مانند چوب و انواع سنگ ها در دكوراسيون اتاق خواب خود استفاده نماييد زيرا در كنار رنگ سبز روشن كه رنگي طبيعي است مي تواند جلوه آرام بخشي را بوجود آورد.نظرات (0)

نوشتن نظر

کوچکتر | بزرگتر
security image
کارکترهای نشان داده شده را بنویسید

busy