امروز : سه شنبه, 07 مرداد 1393 / 2 شوّال 1435 / Tuesday 29 July 2014


اتاق خواب بهاری با ترکیب رنگ سبز و قهوه ای

در موسم فرا رسيدن بهار به دليل خانه تكاني هايي كه صورت مي گيرد فرصت مناسبي فراهم مي شود تا بتوان در فضا ها تغيير دكوراسيون داد. يكي از فضاهايي كه تغيير دكوراسيون بهاري براي آن بسيار لازم است و مي تواند براي افراد ايجاد تنوع خوشايندي كند اتاق خواب است. یکی از بهترین راه ها براي دكوراسيون اتاق خوا در فصل بهار انتخاب رنگ هاي و زسبكي متناسب با اين فصل و هم چنين متناسب با سليقه و علايق شماست. محبوب ترين و متناسب ترين تركيب رنگي براي دكوراسيون بهاري يك اتاق خواب تركيب قهوه اي و سبز است، تركيب رنگي كه در طبيعت نيز به وفور ديده مي شود. اين تركيب رنگ در دكوراسيون اتاق خواب لطافت و آرامش بهار را تداعي مي كندو در اين مطلب چند ايده براي داشتن اتاق خواب بهاري را برايتان مطرح مي كنيم. با ما همراه باشيد:
ميزان دشواري : نسبتا آسان

دستورالعمل ها :

1.هدف اصلی روشن کردن فضاي اتاق خواب است. سبز و قهوه اي  هر دو از رنگ هاي كاملا طبيعي هستند و در طيف هاي روشن خود مي تواند فضاي اتاق را روشن و دلباز كنند و به دليل اينكه به مقدار زيادي تداعي كننده طبيعت زيبا است مي تواند بسيار تسكين دهنده و آرام باشد.
2.هدف دوم مدرن كردن اتاق خواب است. تركيب رنگي سبز و قهوه اي در كوراسيوني به سبك مدرن مي تواند بسيار زيبا و متناسب جلوه كند. براي مدرن كردن دكوراسين اتاق خواب دو اصل را فراموش نكنيد: سادگي و استفاده از عناصر فلزي ساده و براق.
3.هدف نهایی افزایش پیچیدگی الگوهاست
براي جذاب تر شدن دكوراسيون مدرن با تركيب رنگي سبز و قهوه اي خود الگوها و طرح هاي متنوع از قبيل طرح هاي راه راه، ساده و گلدار را با هم تركيب كنيد و براي اين كار نيز از طبيعت الهام بگيريد و جلوه دكوراسيون اتاق خواب خود را بيشتر به طبيعت نزديك كنيد. تركيب الگو ها ي مختلف در كنار تركيب رنگي سبز و قهوه اي مي تواند بسيار زيبا و خوشايند جلوه كند.

نظرات (1)

...
اصلا خوشگل نیست لطفا ترکیب رنگ های دیگه ای رو بذارینsmilies/sad.gifsmilies/cool.gifsmilies/wink.gif
یه دوست , نوامبر 02, 2012

نوشتن نظر

کوچکتر | بزرگتر
security image
کارکترهای نشان داده شده را بنویسید

busy