امروز : جمعه, 03 مرداد 1393 / 28 رمضان 1435 / Friday 25 July 2014


دکوراسیون با رنگ فندقی

اغلب اوقات ، براي رنگ آميزي دكوراسيون خانه خود ، در ابتدا به رنگ هاي معمول  و رايج فكر مي كنيم مثلا  به رنگ زرد ، رنگ سبز روشن  و البته ، سفید. استفاده از رنگي مانند سفيد براي ديوارها مي تواند اين امكان را به وجود آور كه تمام اشيا و عناصر برجسته به نظر آيند زيرا در اين صورت زمينه دكوراسيون بسيار كم به چشم مي آيد و ديده مي شود.
اگر شما نيز جزو افرادي هستيد كه بدون دليلي مشخصي از رنگ سفيد و ديگر رنگ هاي معمولي و رايج براي ديوارها استفاده مي كنيد توصيه مي كنيم اين مطلب را بخوانيد زيرا قصد داريم به شما بگوييم كه چگونه با كسب مقداري اطلاعات در خصوص رنگ هاي متنوع بتوانيد از رنگ هاي خاص ديگري براي ديوارها استفاده كنيد و جلوه اي متمايز و منحصر به فر را براي دكوراسيون خانه خود بوجود آوريد. قهوه اي فندقي يكي از همان رنگ هاست.
قهوه اي فندقي زماني كه در دكوراسيون فضايي واد مي شود گرما را وارد آن فضا مي كند. فندقي طيفي غني و قوي از قهوه اي است كه عمده گرماي آن به دليل تناژ قرمزي است كه در آن وجود دارد.
رنگ فتدقي رنگي است كه به راحتي مي توان آن را در بسياري از مواد طبيعي از قبيل برخي از چوب هاي جنگلي و هم چنين برخي از انواع چرم يافت. ميزان تاثير و احساسي كه رنگ فندقي در دكوراسيون خانه مي گذارد تا حد زيادي بستگي به نحوه قرار دادن رنگ هاي ديگر در كنار آن دارد. براي مثال اگر كاناپه اي فندقي در خانه داريد توصيه مي كنيم از كوسن ها و بالشتك هاي كرم مايل به سفيد استفاده طوري طوري كه رنگ كرم آن به اندازه كافي داراي تناژ زرد باشد كه در كنار فندقي به زيبايي بنشيند و بتوانند با هم گرماي خوشايندي را براي فضا بوجود آورند.
نكته مهم ديگر اين است كه شما هرگزبرای استفاده از رنگ فندقي در مبلمان و وسايل محدوديت نداريد. براي مثال ديوارها سفيد خامه اي اتاق غذاخوري با وجود رنگ فندقي در دكوراسيون مي تواند حال و هوايي رسمي و محترمانه به فضاي غذاخوري شما دهد كه البته چنين شرايطي در اتاق مطالعه نيز به همين صورت صدق مي كند. در اتاقي كه داراي پنجره اي بزرگ است و مقدار زيادي نور طبيعي وار فضا مي شود شما حتي  مي توانيد يكي از ديوارهاي آن فضا را به رنگ فندقي رنگ اميزي كنيد. در اين صورت فضايي خواهيد داشت كه در آن مي توانيد به خوبي بر موضوعي تمركز و تفكر كنيد.
 نظرات (0)

نوشتن نظر

کوچکتر | بزرگتر
security image
کارکترهای نشان داده شده را بنویسید

busy

سایر مطالب

مجموعه اتاق نشیمن و پذیرایی

حل مشکلات ریخت و پاش

تغییر دکوراسیون در یک روز یا کمتر

نحوه کمک گرفتن از یک طراح داخلی

نحوه کمک گرفتن از یک طراح داخلی

موارد حیاتی و مهم در دکوراسیون سینمای خانگی

نکات کلی در مورد فضاهای کوچک

دکوراسیون صورتی

10 راه برای آوردن سبزی و نشاط به داخل خانه

10 ایده برای طراحی اتاق نشیمن

مبلمان چرمی

چگونه فضايي را متناسب با ويژگي‌هاي آن نقاشي كنيم؟

چگونه يك اتاق را بزرگ‌تر از آن‌چه هست جلوه دهيم؟

دكوراسيون بهاري براي نوروز

طراحي دكوراسيون داخلي

تلفيق سبك كلاسيك و مدرن در دكوراسيون

بهبود دكوراسيون داخلي با آنتيك و عتيقه

اتاق كوچك را بزرگ نشان دهيد

دكوراسيون مناسب براي زندگي راحت با حيوانات خانگي

نشيمن مجلل

اصول تغيير دكوراسيون در زير زمين

چيدمان ميز نهارخوري در منزل

سبك در دكوراسيون اتاق نشيمن

دكوراسيون كريسمس

دكوراسيون شومينه

سازماندهي مبلمان در فضاي كوچك

در و پوشش براي شومينه

خلق فضا در يك آپارتمان كوچك

نقطه کانونی در دکوراسیون

دکوراسیون یک کتابخانه خانگی

ايده هايي براي نشيمن مدرن

آرشیو